Urodzinowe balonowe niespodzianki

Urodzinowe balonowe niespodzianki

Każde dziecko lubi świętować swoje urodziny. Mój syn również. Powiedziała bym nawet, że w tej kwestii jest w czołówce. Wybrałam się więc do sklepu papierniczego, żeby zaopatrzyć się w rożne urodzinowe gadżety zarówno na imprezę do przedszkola jak i do domu. Girlandy, świeczki, kolorowe talerzyki, kubeczki, czapeczki. Czego tam nie było. Ale moją uwagę przykuło coś innego, sprzedawca, który napełniał olbrzymi balon helem

Balony na urodziny napełnione helem

balony urodzinowe z helemBalony zawsze były obecne w naszym domu z okazji i bez okazji, Do gry, zabawy, podrzucania a nawet siadania i skakania. Widząc pana napełniającego balon pomyślałam, że właśnie takie balony urodzinowe z helem to doskonały dodatek do imprezy. Szperając głębiej wśród regałów znalazłam balony foliowe do napełniania helem. Na urodziny świetnie nadają się zarówno te z ulubionym bohaterem solenizanta jak i złote czy srebrne cyferki. Moją uwagę jednak najbardziej przykuł balon bubble. Przepiękny, przeźroczysty, delikatnie zdobiony. Cena takiego balonu zależy od wielkości. Ja wybrałam całkiem spory bo o średnicy 50 cm po napełnieniu helem za 50 zł. Cena najniższa nie jest ale stwierdziłam, że to będzie świetny prezent urodzinowy a zarazem ozdoba, która uświetni nasza imprezę. Taki rodzaj balona można wypełnić w środku właściwie dowolnymi rzeczami. Ja wybrałam dodatkowe małe baloniki w środku i konfetti ale sprzedawca chwalił się, że ostatnio przygotowywał dla klienta prezent na 18 urodziny i był to właśnie taki balon tylko wypełniony pieniędzmi w środku dla syna. W środku przeźroczystego balona zostało zamknięte 1000 zł w banknotach 10 złotowych. Widziałam zdjęcia i prezentował się genialnie. Pomysł rewelacyjny na prezent a wrażenie piorunujące. Do takiego balona otrzymamy również obciążnik, który sprawi, że balon będzie unosił się na wybranej przez nas wysokości. Sprzedawca pokazał mi jeszcze kilka ciekawych pomysłów związanych z urodzinami i balonami. Jednym z nich było wypuszczanie balonów napełnionych helem z siatki lub kartonu. Od razu pomyślałam o 40 urodzinach męża, które będzie obchodzić za rok. Myślę, że byłby to fajny prezent na zakończenie lub rozpoczęcie takiej imprezy. 40 balonów napełnionych helem lecących w powietrze. To byłoby dopiero coś.

Balony napełniane helem to nie tylko świetny prezent na urodziny. Sprawdzą się równie dobrze na weselach, przyjęciach czy innych okolicznościach. Jeśli nawet ktoś świętuje daleko od nas możemy wysłać mu balony napełnione helem z pomocą poczty balonowej. Pomysłów wykorzystania i podarowania balonów jest naprawdę wiele. Od pojedynczych baonów po wiązanki balonowe. Wszystkie prezentują się pięknie, kolorowo i nietuzinkowo.

Następny wpisRead more articles