Poszukiwania restauracji na chrzciny

Poszukiwania restauracji na chrzciny

Kilka tygodni temu urodziła nam się z mężem córeczka. Od razu zdecydowaliśmy się zapisać w kościele na chrzciny. Załatwiliśmy już wszystkie sprawy kościelne i zaprosiliśmy dosyć dużą ilość gości. Ze względu na to, że zaprosiliśmy sporą liczbę osób, byliśmy pewni że musimy urządzić chrzciny w restauracji, bo w naszym małym mieszkaniu w bloku, tyle osób by się zwyczajnie nie zmieściło. Teraz, musieliśmy tylko znaleźć odpowiednią restaurację, która będzie miała wolny termin w dniu naszych chrzcin i pomieści prawie setkę gości.

Znaleźliśmy bardzo ładną restaurację na chrzciny

restauracja na chrzcinyWiedziałam, że moja znajoma z bloku obok, niedawno urządzała chrzciny dla swojego dziecka. Również miała bardzo dużo gości, dlatego miałam nadzieję, że będzie mi ona w stanie doradzić, jaką restaurację na chrzciny najlepiej jest wybrać. Udałam się do niej w odwiedziny i zapytałam o to. Dowiedziałam się od niej, że dobra restauracja na chrzciny znajduje się dosłownie dwie ulice od naszego miejsca zamieszkania. Ona sama miała tam i swoje wesele i chrzciny synka i jest bardzo zadowolona z obsługi tej restauracji. Przede wszystkim w tej restauracji serwują bardzo pyszne posiłki i obficie zastawiają stoły ciepłymi i zimnymi przystawkami. W tej restauracji jest tak, że nie trzeba nic wnosić samodzielnie. Zarówno ciasta, jak i alkohol są wliczone w cenę od talerzyka. Z kolei sama cena od osoby jest bardzo niska, przystępna, jedna z najlepszych na rynku. Mojej przyjaciółce najbardziej podobało się to, że w restauracji tej znajduje się kącik dla dzieci, a właścicielka zapewnia animatorkę dla najmłodszych. Zachęcona takimi pozytywnymi komentarzami na temat tej restauracji na chrzciny postanowiłam od razu udać się na miejsce i zapytać o wolny termin. Całe szczęście w dniu na które zaplanowałam chrzciny naszej córeczki mieli oni wolną salę. Od razu zarezerwowałam termin i wpłaciłam zaliczkę. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim, sala w tej restauracji była bardzo przestronna, dzięki czemu goście bez problemu się pomieścili.

Dużą zaletą tej restauracji było również to, że parkiet do tańczenia znajdował się na osobnej sali. Dzięki temu goście nie skakali sobie po głowach w trakcie pląsów na parkiecie. Dzięki temu, że była to restauracja, która maksymalnie mieści setkę gości wykupiliśmy salę na wyłączność w czasie chrzcin, dzięki czemu mogliśmy liczyć na bardzo dobrą i szybką obsługę. Byłam bardzo zadowolona z tej restauracji, w której odbyły się chrzciny mojej córeczki.