Pogotowie hydrauliczne we Wrocławiu

Pogotowie hydrauliczne we Wrocławiu

Mieszkam w nie najnowszej kamienicy. Instalacja hydrauliczna tak samo jak cały budynek ma już swoje lata. Niestety odbija się to na nas, mieszkańcach. Dzisiaj to ja miałam pecha. Rano obudził mnie dzwonek do drzwi. Okazało się, że to sąsiad z dołu z pretensjami, że go zalałam. Nie wiedziałam o co chodzi, przecież dopiero wstałam. Czyżby coś stało się w nocy? Okazało się, że pękła rura w kuchni i wszystko po ścianie poszło do sąsiada na dół. Musiałam szybko wezwać pogotowie hydrauliczne, żeby natychmiast zakręcili wodę w pionie.

Gdzie znajdę numer do pogotowia hydraulicznego?

pogotowie hydrauliczne - wrocławUsterka zagrażała całej kamienicy. Do naprawy była cała instalacja hydrauliczna, dlatego wiedziałam że wezwanie pogotowania hydraulicznego będzie najlepszym wyborem. Przynajmniej nie będziemy musieli długo czekać na ich przyjazd. Nie znałam jednak numeru telefonu na pogotowie hydrauliczne. Zaczęłam go poszukiwać w internecie. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: pogotowie hydrauliczne – wrocław, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć odpowiedni numer i wezwałam pomoc. Pogotowie przyjechało bardzo sprawnie i szybko. Od razu zakręcili wodę w pionie, żeby dalej się nie lało i zabezpieczyli instalację, żeby do czasu naprawy nic się nie wydarzyło i rura nie pękła w innym miejscu. Pogotowie hydrauliczne zajmuje się doraźną pomocą w przypadku gwałtownych i nie spodziewanych problemów z instalacją wodną. Pogotowie hydrauliczne jest czynne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu włączając w to niedziele i święta, dlatego nie miałam problemów z ich dojazdem do naszej kamienicy o tak wczesnej godzinie. Przyjechali bardzo sprawnie i byli profesjonalnie wyposażeni. Mieli ze sobą odpowiedni sprzęt, który pozwolił im bardzo szybko zareagować na usterkę. Pogotowie hydrauliczne najczęściej zajmuje się usługami wodnymi i kanalizacyjnymi, zarówno w budynkach jak i w przypadku rur i systemów kanalizacyjnych znajdujących się na zewnątrz budynków. Pogotowia hydrauliczne są to zazwyczaj prywatne firmy posiadające odpowiednie zezwolenia.

Wezwane przeze mnie pogotowie hydrauliczne było bardzo profesjonalne, sprawne i fachowe. Działało na terenie całego Wrocławia i okolic. Byli to bardzo kompetentni fachowcy, którzy wiedzieli co robią i wykonali swoją pracę fachowo i skutecznie. Dalszą częścią napraw instalacji wodno – kanalizacyjnej w naszej kamienicy zajął się już właściciel kamienicy, ale gdyby nie szybka reakcja pogotowia hydraulicznego starty mogły być o wiele większe i kosztowniejsze w swoich skutkach.