Minikoparki wynajmowane w rozsądnej cenie

Minikoparki wynajmowane w rozsądnej cenie

Po studiach nie poszedłem od razu do pracy, ponieważ nie musiałem. Miałem bogatych rodziców, którzy mnie utrzymywali. Zresztą nie dla mnie była praca na etacie, bo się do takiej kompletnie nie nadawałem. Planowałem otworzyć własną firmę, jednak póki co, nie miałem żadnego konkretnego pomysły. Pomógł mi ojciec, który podsunął mi bardzo interesujące rozwiązanie. 

Założenie firmy zajmującej się wynajmowaniem minikoparek 

wynajem minikoparek w warszawieOjciec współpracował nie tylko z przedsiębiorcami budowlanymi i dzięki temu doskonale wiedział jak wyglądała sytuacja na rynku. Na tej właśnie podstawie podsunął mi pomysł na biznes. Otóż miałem oferować wynajem minikoparek w Warszawie, ponieważ tego typu firm wcale nie było dużo. Koszt wynajęcia takiego pojazdu nie raz był drogi i klienci zastanawiali się nad współpracą. Ja miałem oferować niskie ceny, żeby zdobyć dzięki temu jak największą ilość klientów. Pieniądze na rozkręcenie interesu oczywiście dał mi ojciec, ale wszystkim sam musiałem się zająć. Powiedział, że mi nie pomoże więcej i mam wszystko załatwić tak, żeby zarabiać na tym wynajmie. Za pieniądze od ojca postanowiłem zakupić nowe minikoparki, gdyż wiedziałem, że to przyciągnie wiele osób. Zgłosiłem się do największego w Warszawie dostawcy takich pojazdów i podjąłem z nim współpracę. Teren wydzierżawiłem u ojca, który przystał na zaoferowane przeze mnie warunki. Wszystko od samego początku układało się bardzo pomyślnie i bez przeszkód. Pozostało mi ustalenie ceny, w jakiej pojazdy miały być wynajmowane. Niektórzy potrzebowali ich na kilka godzin, inni na parę dni, dlatego cenę musiałem ustalić bardzo rozważnie. Kiedy już byłem gotowy, to otworzyłem firmę. Zainwestowałem również w reklamę a ojciec dodatkowo przekazał tę informację swoim znajomym. To poskutkowało, ponieważ każdego dnia pojawiało się u mnie mnóstwo osób, które zainteresowane były wynajęciem minikoparki. Dobrze, że kupiłem ich większą ilość, ponieważ nie raz zdarzało się, że plac stał zupełnie pusty a wszystko zostało wynajęte. Dość szybko zacząłem zarabiać duże pieniądze a to dzięki temu, że nie musiałem ojcu oddawać kasy, którą dał mi na rozkręcenie firmy. 

Stałem się poważnym i cenionym przedsiębiorcą na rynku, co mnie bardzo cieszyło. Ojciec był ze mnie bardzo dumny i chętnie opowiadał znajomym o moich sukcesach zawodowych. Zarządzaniem zajmowałem się profesjonalnie i z czasem zatrudniłem kilka osób. Zawsze chciałem w przyszłości osiągnąć tak duży sukces jak mój ojciec i byłem na dobrej drodze, żeby tego dokonać.