Każdy swój samochód oddaje do skupu

Każdy swój samochód oddaje do skupu

Sprzedażą zajmuję się zawodowo, ale jest jedna rzecz, której nie potrafię sprzedać. Jest to samochód. Chodzi o to, że nie tylko się na tym wcale nie znam, ale też nie mam cierpliwości do oglądających i potencjalnie zainteresowanych. Myślę sobie, że większość ludzi ma ten sam problem. Próbowałem w taki sposób sprzedać kilka swoich aut i historia zawsze kończyła się tak samo – oddaniem samochodu do skupu. I powiem szczerze, że przy ostatniej sprzedaży auta nawet nie próbowałem sprzedawać go osobie prywatnej.

W skupie auto sprzedaję w pół godziny

skup aut WągrowiecNiewątpliwą zaletą wszelkich firm skupujących samochody jest to, że przy takiej transakcji nie ma żadnego marudzenia. Większość takich firm kupuje każdy rodzaj samochodu z jakim się do nich przyjedzie. Wiem co piszę, bo sprzedałem kilka samochodów właśnie takiej firmie. Formalności wyglądają w taki sposób, że wystarczy tylko podjechać z samochodem do sprzedania. Odwiedzając skup aut Wągrowiec z dowolnym samochodem zawsze można być pewnym, że wróci się do domu komunikacją miejską. Wiem co piszę, bo wracałem tak już kilka razy. Więc to jest niewątpliwie ogromna zaleta skupów samochodów. Podjeżdżamy z autem do sprzedania a wychodzimy z portfelem pełnym pieniędzy. Sama sprzedaż wygląda następująco. Najpierw pracownik skupu wycenia mój samochód i mówi mi ile może za niego zapłacić. Ja nigdy nie negocjuję, bo wiem, że to nie ma sensu. Dobijamy targu i po chwili spisujemy wszystkie dokumenty potwierdzające sprzedaż samochodu. Po podpisaniu umowy otrzymuję gotówkę do ręki albo przelew. Jeśli wybieram przelew to pracownik księgowy skupu puszcza go w tej szybkiej formie. Dzięki temu bez względu na bank, w którym mam konto, pieniądze są na nim w dwadzieścia minut. Po rozliczeniu transakcji wychodzę i idę na autobus, żeby dostać się jakoś do domu. Jeśli chodzi o płatność za auto to zawsze wybieram przelew, bo nie lubię chodzić po mieście z większą gotówką w portfelu. W każdym razie całość formalności zajmuje mi pół godziny. I tak się dzisiaj powinno sprzedawać samochody.

Jeśli nie ma się talentu do sprzedawania aut albo po prostu nie ma się do tego cierpliwości to można po prostu udać się z autem do skupu. Tam możemy być pewni, że transakcji dobijemy w pół godziny. Szybka wycena samochodu, akceptacja, umowa i przelew – tak w czterech krokach można opisać sprzedaż samochodu w takim skupie. Niektóre skupy oferują nawet lepszą cenę za samochód niż byśmy się tego spodziewali. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy gdy sprzedaje im się swój kolejny samochód.

Następny wpisRead more articles