Elewacje wykonane z płyt

Elewacje wykonane z płyt

Początki, zaraz po założeniu firmy, która docelowo miała pracować w remontach trzeba znać się na wielu rzeczach. Nasza firma miała jednak specjalizować się w nowych rozwiązaniach. Trwałe elewacje z płyt to coś, czego jeszcze nie było w naszej okolicy, dlatego taka nisza naprawdę może się świetnie sprawdzić. Włókno cementowe to dzisiaj nadal temat nieznany dla wielu osób, dlatego już widzieliśmy pierwsze trudności podczas pierwszych dni pracy.

Firma od wykonywania elewacji

trwałe elewacje z płyt włókno cementowychLudzie po prostu nie wiedzieli czym jest ta technika wykonywania prac i potrzebowali także od naszej firmy wyjaśnienia jeszcze przed tym jak zdecydują się na realizację. Podsumowując to wszystko na pewno muszę powiedzieć, że początki były bardzo wymagające. Wiem, że trwałe elewacje z płyt włókno cementowych będą za parę lat czymś standardowym i faktycznie nie ma co ukrywać, że nasza firma będzie jedną z pierwszych, która sobie z tym radzi. Sprawdzając opcje, jakie są do wyboru trzeba zawsze patrzeć po referencjach. Nasza firma jak to jest na samym początku pracy nie miała ich za wiele, więc faktycznie trwałe elewacje z płyt włókno cementowych to coś, co oferujemy teraz w różnych cenach. Na pewno jeśli kiedykolwiek ktoś będzie chciał zdecydować się na trwałe elewacje z płyt włókno cementowych to nasza firma stoi otworem. Owszem wiemy, jakie są wątpliwości naszych klientów, którzy chcą wybudować swoje pierwsze mieszkanie, ale właśnie dlatego musimy zacząć działać w marketingu, bo wiem, że to pozwoli przyciągnąć uwagę klientów. Młodzi ludzie stojący przed wyborem najważniejszych rzeczy przy inwestycjach budowlanych – czyli właśnie fundamentów, czy wykończeń często wolą dopłacić więcej. Jak najbardziej mogę polecić każdemu różne opcje i inne firmy do wyboru, ale przecież nie o to chodzi w prowadzeniu działalności, aby faktycznie polecać innych specjalistów. Ja byłem przekonany, że nasza firma daje sobie radę zarówno w przypadku tych mniej skomplikowanych zleceń oraz bardziej złożonych.

Wiele tutaj zależy tak naprawdę od tego, jaki budżet mają klienci przeznaczony na takie prace, chociaż faktycznie widzimy problemu w tym, aby i w tej kwestii im pomóc. W większości przypadków trzeba to zrobić jeszcze przed podpisaniem umowy, bo klient chce się dowiedzieć ile za wszystko będzie musiał zapłacić. Biorąc pod uwagę to, że konkurencja powoli robi się coraz większa trzeba też wymyślać różne inne kanały docierania do nowych osób. Od tego jednak był mój znajomy, który zajmował się poprzednio marketingiem.

Następny wpisRead more articles