Eleganckie szyldy podświetlane

Eleganckie szyldy podświetlane

Jestem menedżerką klubu nocnego od bardzo niedawna. Klub na razie nie prosperuje zbyt dobrze, ale ja bardzo lubię wyzwania, dlatego podjęłam się również i tego. Będę bardzo szczęśliwa, kiedy uda mi się zrobić z tego klubu najbardziej popularne miejsce imprez w mieście. Na szczęście dostałam całkiem spory budżet na rozkręcenie tego miejsca oraz całkiem wolna rękę. To właśnie lubię – kiedy nikt mi nie patrzy na ręce i mogę spokojnie wykonywać swoja robotę. A klub ma naprawdę bardzo duży potencjał. Jest położony w samym centrum miasta, w imprezowym zagłębiu.

Zamówienie podświetlanego szyldu

szyldy podświetlane w WarszawieZabrałam się bardzo raźnie do roboty. Na początku zmieniłam wystrój klubu. Na szczęście obyło się bez wielkich inwestycji, wystarczyło jedynie zmienić kilka drobiazgów, aby to miejsce nabrało zupełnie innego charakteru. Ponadto zmieniłam także charakter klubu, serwowane menu oraz muzykę, jaka jest w nim grana. Klub leży w świetnym miejscu, ale trudno jest do niego trafić, nie leży bowiem przy samej głównej ulicy, a w podwórku. Aby pomóc ludziom do niego trafić, postanowiłam zamówić bardzo duży szyld podświetlany, który powinien zwrócić uwagę przechodniów na to miejsce i przynajmniej samą ciekawością podprowadzić ich pod same progi mojego klubu. Szyldy podświetlane w Warszawie są dość popularne, kilka klubów w pobliżu mojego klubu ma coś takiego nad wejściem. Dlatego musiałam zadbać o to, aby nasz szyld mocno wyróżniał się na tle innych szyldów i aby zachęcał przechodniów do wyboru właśnie naszego klubu spośród innych okolicznych miejsc. Razem z projektantem zdecydowaliśmy się na duże różowe litery pisane kursywą. Do tego będzie dołączony obrazek kota w kapeluszu i z fajką, który również będzie podświetlany i różowy. A do tego jeszcze będzie widniał drink z parasolką w kolorze zielonym, także podświetlany. Myślę, że nasz szyld będzie wyglądał ciekawie, ja na pewno z chęcią wybrałbym się do miejsca, do którego zaprasza mnie właśnie taki szyld. Ruszamy już z produkcją szyldu i niedługo będziemy go montować.

Podświetlane szyldy reklamowe są dość popularne. Pomagają one znacznie zwiększyć widoczność nocą, co jest szczególnie ważne dla miejsc, które funkcjonują głównie nocą. Nasz szyld będzie wyglądał świetnie i na pewno przyciągnie do nas wielu ciekawych nocnych gości. Jestem dobrej myśli, klub niedługo się rozkręci i zacznie pękać w szwach nie tylko podczas gorących sobotnich nocy. Mam kilka pomysłów na duże imprezy, które zorganizujemy i kilka gwiazd, które planuję zaprosić.