Elegancki kombinezon bez pleców na przyjęciu weselnym

Elegancki kombinezon bez pleców na przyjęciu weselnym

Przyjęcia weselne rządzą się specjalnymi prawami niezależnymi od odwiecznych zasad. Chociaż etykieta nakazuje zasłonięcie nóg i odsłonięcie ramion, to kobiety chętnie sięgają po krótkie, koktajlowe sukienki. Jeśli ktoś nie przepada za sukienkami może wykorzystać modę na kombinezony damskie. Pozwalają one na swobodne poruszanie się a przy tym są niezwykle eleganckie, a więc bez problemu obronią się zarówno podczas ceremonii w ogrodzie jak i całonocnego przyjęcia.

Modny kombinezon na wesele

kombinezon damski bez plecówTego typu ubranie jest szczególnie lubiane przez szczupłe posiadaczki figury-klepsydry, którym pasują w zasadzie każde ubrania. A więc także nowoczesna elegancja będzie dla nich doskonałą bazą na wielkie wyjście, która podkreśli ich kobiecą siłę. Wybierając kombinezon muszą jednak zwrócić uwagę na to, aby nie był zbyt opięty na biodrach, inaczej mogą czuć się jak w ubraniu roboczym wyjętym z koszmarów słuchaczek centrum nauki praktycznej. Natomiast aby poczuć się bardziej sexy warto wybrać kombinezon damski bez pleców wówczas zmysłowe wycięcie na pewno polepszy samopoczucie i pozwoli poczuć się pewnie we własnej skórze. Tego typu ubiór to też doskonała stylizacja dla kobiet, które posiadają tatuaż na karku lub wzdłuż kręgosłupa. Kusicielski dekolt na plecach zapewni doskonałą widoczność ozdoby, a każdy obecny na przyjęciu będzie mógł docenić uwagę i zamienić kilka słów w ramach grzecznościowej wymiany zdań. Natomiast nowoczesna forma kombinezonu nada awangardowego sznytu całej stylizacji. Bezsprzecznie wygodny kombinezon z miękkiego, lejącego się materiału będzie też odpowiedni dla kobiet o figurze plus size, które są świadome swojego wewnętrznego seksapilu. Opływający materiał zapewni swobodę ruchów oraz pozwoli otulić sylwetkę przyjemnym, ukrywającym kilogramy materiałem. Taka stylizacja pomoże poczuć się seksownie niezależnie od rozmiaru. Nowoczesność formy jaką ma kombinezon to także manifestacja kobiecej siły emanującej z kobiety wybierającej taką stylizację.

Wybierając kombinezon bez pleców trzeba też zadbać o odpowiednie buty i bieliznę. Te pierwsze koniecznie muszą być na wysokim obcasie, aby zachować efekt nonszalanckiej elegancji. W przypadku takiego outfitu nie można liczyć na zmianę szpilek na balerinki czy płaskie sandałki. Natomiast bielizna musi uwzględniać wielkość wycięcia na plecach. Zasada mówi, że w eleganckich stylizacjach bielizna musi być niewidoczna. Tak więc być może konieczny będzie zakup podkładek samonośnych, które utrzymają biust w ryzach i nie będą miały części plecowej.

Close Menu