Ekskluzywny zestaw herbaty

Ekskluzywny zestaw herbaty

Niedługo dzień nauczyciela. Ponieważ zarówno my, jak i nasze dzieci bardzo lubimy panią wychowawczynię, postanowiliśmy sprawić jej jakaś miła niespodziankę z okazji tego uroczystego dnia. Jestem w trójce klasowej i mocno zaangażowałam się w ten temat, ponieważ obecnie to ja właśnie mam najwięcej czasu, aby zająć się takim sprawami. Mamy całkiem sporo pieniędzy w budżecie klasowym i część z nich postanowiliśmy przeznaczyć na niespodziankę dla pani. Teraz jesteśmy na etapie mailowego przerzucania się pomysłami na tę niespodziankę.

Prezentowe zestawy herbat

zestawy herbat w skrzynkachUzgodniliśmy, że na pewno kupimy bilety do teatru, albo nawet taki voucher który pozwoli na samodzielny wybór terminu i sztuki. Nasza pani jest wielką fanką teatru, dzięki czemu nasze dzieci są bardzo częstymi gośćmi różnych teatrów dla dzieci. Ponadto prowadzi dla naszych dzieci kółko teatralne i muszę przyznać, że ma bardzo dobre efekty. Przedstawienia z udziałem naszych dzieci wychodzą naprawdę świetnie. Tak więc na pewno ucieszy ją taki voucher. Ale chcemy kupić coś jeszcze i cały czas się zastanawiamy nad tym, co to może być. Ostatnio widziałam bardzo ładne zestawy herbat w skrzynkach. W takim zestawie znajduje się wiele rodzajów ekskluzywnych, bardzo wysokiej jakości herbat. Są tam zarówno różne herbaty czarne, kilka rodzajów herbaty zielonej oraz herbaty owocowe. Bardzo mi się podobają takie zestawy i zaproponowałam, że właśnie zestaw herbaty mógłby być doskonałym pomysłem na prezent. Jest to naprawdę świetny pomysł na prezent, bardzo ładnie wyglądający, bardzo dobrej jakości i przyda się chyba każdemu. O ile wiem nasza pani jest smakoszką herbaty, więc myślę, że taki prezent doskonale trafiłby w jej gust.  Sama ucieszyłbym się z takiego prezentu, ponieważ bardzo lubię herbatę, lubię również próbować różnych jej rodzajów. Jednego dnia mam ochotę na herbatę czarną, innego na zieloną, a jeszcze innego na owocową, więc taki zestaw na pewno bardzo by mi się przydał. Cena jest bardzo rozsądna jak za tak dużą ilość herbat i spokojnie zmieścilibyśmy się w budżecie.

Kiedy nie mamy pomysłu na prezent, ładnie zapakowany zestaw herbaty może się doskonale sprawdzić. W każdym domu przydaje się herbata, a szczególnie taki zestaw, którego zapewne sami nigdy byśmy sobie nie kupili, bo zawsze szkoda pieniędzy na takie rzeczy. Dostępne są różne zestawy, tylko herbaty czarne, tylko zielone, tylko owocowe, mieszane, czyli zawierające wszystkie wymienione rodzaje. Dostępne są również zestawy herbaty większe i mniejsze.

Następny wpisRead more articles