Dochód z wynajmu laserów do depilacji

Dochód z wynajmu laserów do depilacji

W gabinetach kosmetycznych coraz częściej wykonywane są usługi i zabiegi wykorzystujące nowoczesne technologie i urządzenia. Przede wszystkim stosuje się różnego rodzaju lasery i urządzenia ultradźwiękowe pozwalające w skuteczny sposób usunąć niedoskonałości skóry wywołane czynnikami środowiskowymi i z procesami starzenia skóry. Urządzenia renomowanych i światowych firm pozwalają na uzyskanie efektownych i długotrwałych rezultatów, a ich jedynym minusem jest wysoki koszt zakupu.

Wynajem laserów depilacyjnych

dochodowy wynajem lasera do depilacjiDlatego na rynku powstało wiele firm zajmujących się wynajmem urządzeń kosmetycznych. Umożliwia to korzystanie z nowoczesnych zabiegów i wypróbowanie innowacyjnego sprzętu. Najczęściej można wynająć lasery do depilacji. Korzystny i dochodowy wynajem lasera do depilacji pozwala na uzyskanie wysokich zarobków zarówno firmom wynajmującym jak i gabinetom kosmetycznym. Urządzenie wynajmowane są w systemach jednodniowych lub długoterminowych. Dodatkowo przeprowadzane są pokazy i szkolenia dotyczące obsługi i wszechstronnych możliwości innowacyjnego sprzętu. Firmy umożliwiają dostęp do najlepszych i rekomendowanych sprzętów światowej klasy firm kosmetycznych. Należą do nich lasery wykorzystywane w trwałej depilacji takich firm jak na przykład Lumenis. Umożliwiają wykonanie bezbolesnych i efektownym zabiegów, dzięki którym można pozbyć się jednorazowo do 30% zbędnego owłosienia. Dzięki oddziaływaniu wiązki światła na melaninę zawartą we włosach zostają uszkodzone mieszki i macierz włosów. Lasery przenikają tylko do wierzchnich warstw skóry na głębokość 2 mm i nie oddziałują na pozostałe organy. Posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa i możliwość wykorzystywania w zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej. Posiadają liczne głowice i nasadki chłodzące, dzięki którym zabiegi przebiegają w komfortowych i bezbolesnych warunkach. Firmy wynajmujące umożliwiają również dowóz i montaż urządzeń w dowolnych miejscach z dodatkową obsługą certyfikowanego specjalisty.

Ustalają indywidualne warunki wynajmu dostosowane do potrzeb i możliwości gabinetów kosmetycznych. Są alternatywą dla rozwijających się salonów, które pragną wprowadzić w swoje usługi nowoczesne i innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem laseroterapii. Koszty wynajmu uzależnione są od rodzaju urządzenia i okresu trwania usługi. Umożliwiają rozpoznanie w wielu sprzętach różnych marek i pomagają w podjęciu decyzji o ewentualnym zakupie sprzętu. Wynajem wpływa na rozwój działalności i zwiększenie ilości potencjalnych klientów.

Następny wpisRead more articles